Montážní hydroizolační lepidlo INDEXIT certifikované pro použití přímo na polystyren EPS/XPS pro lepení parapetů a klempířských prvků

Jednosložková hydroizolační lepící hmota pro lepení plechů a kovových profilů z hliníku, mědi, titanzinku a ušlechtilé oceli k různým podkladům zejména polystyrenu.

Zateplovací střešní systémy

Zateplovací systém PROTHERMO PUR

Tepelná izolace PROTHERMO PUR je vhodná jako dodatečné zateplení stávajících plochých a šikmých střech ale i novostaveb.
Systém PROTHERMO PUR vyvinula italská společnost INDEX S.p.A.

 h8 h9

Tepelně-izolační nekotvený systém Index Prothermo Pur se skládá ze tří základních vrstev:

  • podkladního nopového polymer-bitumenový izolačního pásu s odvětrávacími účinky PROMINENT
  • tepelné izolace THERMOBASE PUR, v tloušťce 40, 60 a 80 mm *
  • finálního asfaltového izolačního pásu s ochranným břidličným posypem plnoplošně nataveným na tepelnou izolaci (MINERAL NOVA P 4,5 kg, MINERAL ELASTOCENE P 4,5 kg)
  • v případě použití tepelné izolace s nakašírovaným izolačním pásem s břidličným posypem finální vrstva z asfaltového pásu odpadá

Thermoabase Pur

Tepelná izoláce Thermobase PUR  je na bázi tvrdého samozhášivého polyuretanu. Na spodní straně je asfaltová vrstva, která umožňuje lepší adhezi k podkladu (stávající asfaltová izolace). Na vrchní straně je nakašírovaný modifikovaný asfaltový pás se skelnou nebo polyesterovou nosnou vložkou. Kašírovaný pás má po stranách přesahy. Přetavením dosáhneme kompaktní podkladní hydroizolační vrstvu. Na kašírovaný pás je možné celoplošně natavovat asfaltové izolační pásy. Tepelná izolace je chráněná proti poškození plamenem PB hořáku.
Thermobase PUR se dodává v tloušťce od 30 do 80mm a šířce 1 m. Standardní dodávky jsou 40 a 60mm.

Tepelnou izolaci THERMOBASE PUR doporučujeme kotvit v případě použití na vyšších stavbách.

Finální modifikovaný asfaltový izolační pás SBS (alt. APP) s břidličným nebo keramickým posypem plnoplošně natavený k tepelné izolaci zabezpečuje ochrannou vrstvu celého systému.

Doporučujeme použití asfaltových izolačních pásů o plošné hmotnosti min. 4,5 kg/m2 a vyšší a nosné vložce min. 180g/m2 – MINERAL NOVA P 4,5 kgMINERAL ELASTOCENE P 4,5 kg

Prothermo pur

Technický list: THERMOBASE a ISOBASE

THERMOBASE, ISOBASE (109.7 KiB)

 

Kam dál: Izolace plochých a šikmých střech, hydroizolace a izolační systémy.

Často hledané: zateplení střech, hydroizolace a tepelná izolace střech, tepelně-izolační systém, tepelná izolace plochých a šikmých střech, modifikované asfaltové izolační pásy .

Zeptejte se nás na cokoli k uvedeným produktům

Vaše jméno (vyžadováno)
Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva

Opište prosím kód captcha