Montážní hydroizolační lepidlo INDEXIT certifikované pro použití přímo na polystyren EPS/XPS pro lepení parapetů a klempířských prvků

Jednosložková hydroizolační lepící hmota pro lepení plechů a kovových profilů z hliníku, mědi, titanzinku a ušlechtilé oceli k různým podkladům zejména polystyrenu.

Hydroizolační fólie z měkčeného PVC

Upozornění

Soubory Hydroizolační fólie z měkčeného PVC nejsou veřejně přístupné. Pokud si je chcete stáhnout, přihlašte se prosím následujícím formulářem. Nemáte-li přihlašovací údaje, napište nám na akcept@akcept.cz a my Vám je zašleme.

Stavební izolační fólie z měkčeného PVC BORSALEAF a BORSACOVER

Technické parametry fóliových materiálů BORSALEAF a BORSACOVER

(vysoká průtažnost, plošná stabilita, ochranná účinnost proti působeni radonu z podloží společně s velmi dobrou zpracovatelností i za nízkých teplot) dávají těmto materiálům velké možnosti použití ve stavebnictví.

BORSALEAF WP

izolační fólie pro povlakovou ochranu spodních staveb.

Hydroizolační fólie BORSALEAF WP je určená především pro vodotěsné izolace spodních částí stavebních konstrukcí proti agresivní tlakové a prosakující vodě a jako izolační vrstva proti pronikání kapalin a výluhů do spodních vod. Fólie BORSALEAF je se dále používají pro izolování zemních nádrží, jímek, zemědělských a vodních staveb a úložišť průmyslových produktů. Izolační fólie může plnit vedle své izolační funkce i funkci protiradonové bariéry.

Tech. list:  BORSALEAF WP

BORSALEAF WP UV

izolační fólie s ochrannou proti působení UV paprskům.

Stabilizace tohoto materiálu proti působení UV záření, umožňuje použití jako účinnou hydroizolaci při budování zahradních jezírek, přírodních vodojemů, vodních nádrží atd.

Tech. list:  BORSALEAF WP UV

BORSALEAF WP UV – Lqs

izolační PVC fólie pro budování záchytných nádrží na živočišný odpad, izolace dočasného úložiště prasečí kejdy

Tech. list: BORSALEAF WP UV – Lqs

BORSACOVER AP UV

jednovrstvý izolační povlak mechanicky kotvený pro hydroizolaci střech.

Střešní PVC fólie se používá jak pro nové střešní konstrukce, tak i pro sanace a opravy stávajících střech s různým podkladem.

Tech. list BORSACOVER AP UV

 

Všechny technické listy

JménoVelikostStažení

 

Často hledané: izolační fólie, hydroizolační fólie, izolační fólie proti vodě, střešní fólie.

Zeptejte se nás na cokoli k uvedeným produktům

Vaše jméno (vyžadováno)
Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva

Opište prosím kód captcha