Montážní hydroizolační lepidlo INDEXIT certifikované pro použití přímo na polystyren EPS/XPS pro lepení parapetů a klempířských prvků

Jednosložková hydroizolační lepící hmota pro lepení plechů a kovových profilů z hliníku, mědi, titanzinku a ušlechtilé oceli k různým podkladům zejména polystyrenu.

Proč byste si měli čisticí stroj půjčovat?

Pravděpodobně každý se občas setká se situací, kdy potřebuje profesionálně vyčistit větší prostor, ať už venku nebo vevnitř, tam kde běžné čisticí přístroje pro domácnost neobstojí. V takovém případě je nevhodnější použit profesionální čisticí stroj, který zaručuje, že prostor bude vyčištěn důkladně, efektivně, bez zbytečné námahy a ztráty času. Samozřejmě není nutné si hned takový stroj pořizovat. Buď můžete využit služeb odborné firmy, která potřebný čisticí stroj vlastní nebo si jednoduše profesionální čistič půjčit ve specializované půjčovně čisticích strojů.

karcher profi čističe

Výhody půjčovny čisticí strojů

profi čistící strojeHlavní výhodou půjčovny čisticích strojů je její cenová dostupnost. Půjčit si čisticí stroj na pár dní není nijak finančně náročné. Částka, kterou za půjčení zaplatíte je zanedbatelná ve srovnání s pořizovací cenou profesionálního čisticího stroje.

Personál půjčovny vám předvede ovládání přístroje, poradí ve výběru nejvhodnějšího příslušenství pro váš účel nebo čisticího prostředků pro určitý povrch a znečištění.  Nejste-li si jisté jaký stroj si nejlépe poradí s konkrétním znečištěním, můžete si vyzkoušet více druhů čističů a vybrat si ten správný pro vás.

Využit půjčovnu čisticích strojů doporučujeme také v momentě, kdy uvažujete o koupí  profesionálního čističe a nejste si jisté jaký model vám bude vyhovovat. Cena čisticího stroje se odvíjí  hlavně od jeho výkonu. Půjčovna čisticích strojů vám nabízí možnost  vyzkoušet výkon jednotlivých strojů v praxi, efektivitu čištění strojů  v konkrétních podmínkách a tak správně se rozhodnou při pořízení nového přístroje a také příslušenství.

karcher profi čističeV půjčovně profesionálních čisticích strojů Satter Clean 2000 jsou běžně k dostání čisticí stroje KÄRCHER rozličného výkonu pro nejrůznější účely, např.:

– čisticí stroje na koberce
– mycí a lešticí podlahové stroje
– univerzální vysavače na mokré a suché vysávání
– vysokotlaké myčky s ohřevem vody a bez ohřevu

Nabídka čisticích strojů k zapůjčení je neustále rozšiřována dle požadavků zákazníků. Kvalitní půjčovny dokonce zajišťují možnost zapůjčení konkrétního čisticího stroje i když není momentálně v nabídce, zákazníkovi o to stačí požádat.

Více o půjčovně čisticí strojů na www. SATTER.cz