Montážní hydroizolační lepidlo INDEXIT certifikované pro použití přímo na polystyren EPS/XPS pro lepení parapetů a klempířských prvků

Jednosložková hydroizolační lepící hmota pro lepení plechů a kovových profilů z hliníku, mědi, titanzinku a ušlechtilé oceli k různým podkladům zejména polystyrenu.

Profesionální sanace zdiva či vysoušení podlah a stropů

Sanace budovy po povodniProfesionální zásah sanační firmy by měla podstoupit každá budova, která si prošla povodněmi, vytopením od souseda či pokud v ní došlo k požáru. Firma, která sanace vlhkých budov provádí, nasazuje veškeré možné dostupné prostředky a techniky vysoušení. Vlhké zdi neškodí jen samotné budově, ale má velmi negativní vliv na zdraví lidí, kteří v budově žijí. Pokud se na stěnách navíc začnou tvořit plísně, je to již opravdu závažný problém. Společnost MIBAG Sanace, je odborníkem na sanace po povodních, sanace po vodovodních haváriích a na sanace po požárech.

Různé způsoby vysoušení

Vysoušení budovySanace je souhrn technických vymožeností, které mají za úkol odstranit vzniklé škody na Vašem majetku, jenž byly způsobeny povodněmi, vodovodní havárií či škody, způsobené požárem. Firma, která sanace provádí, má za cíl, vrátit budovu do stavu před nešťastnou událostí. Po dokončení sanačních prací je objekt mnohdy ještě v lepším stavu, než před vytopením. Tým, který sanace provádí, využívá k odstranění vlhkosti vysoušeče, kterých je mnoho typů. K odstranění vlhkosti ze zdí, podlah či stropů, používáme převážně adsorpční vysoušeče, kondenzační vysoušeče či nejrůznější výkonné ventilátory a turbíny. Rodiny, které byly postiženi požárem či záplavami, jsou tak vytíženy nastalými problémy, že je většinou nestíhají řešit ani z poloviny. Proto odborná sanační firma nabízí svým klientům pomoc při vyřizování škodní události na pojišťovně, což bývá většinou zdlouhavé a nepříjemné. Tým MIBAG Sanace se postará o komunikaci s příslušnou pojišťovnou, či o komunikaci se správou domu.

Nejen sanace zdiva, ale i vybavení bytu

Vysoušeče různých typůVybavení bytu se snažíme vracet do původního stavu, pokud je to jen trochu možné. Škody po záplavách či požáru jsou opravdu veliké a finanční situace se stává nepřehlednou. Pro rychlé a kvalitní odstranění vzniklých následků, je třeba, aby byla sanační firma kontaktována co nejdříve. S firmou MIBAG Sanace, se její klienti mohou spolehnout na úklidové, demoliční či nejrůznější opravárenské práce. K využití je i NONSTOP LINKA 800 163 547, která Vám zdarma profesionálně pomůže v případě naléhavé okamžité pomoci. Sanace základů, sanace zdiva, sanace vybavení bytu nebo vysoušení podlah či stropů – to vše Vám nabízí firma MIBAG Sanace.