Montážní hydroizolační lepidlo INDEXIT certifikované pro použití přímo na polystyren EPS/XPS pro lepení parapetů a klempířských prvků

Jednosložková hydroizolační lepící hmota pro lepení plechů a kovových profilů z hliníku, mědi, titanzinku a ušlechtilé oceli k různým podkladům zejména polystyrenu.

Posts Tagged ‘optimalizace pro vyhledávače’

Webové stránky

Tvorba webových stránek

webové stránkyMáte staré webové stránky, které Vám již nevyhovují, nebo potřebujete nové ppro Vaše nové podnikání a nevíte jak na to? Od toho jsem tu já, abych Vám pomohl. Vytvářím jednoduché, nebo komplexní webové stránky pro mnoho různých použití, které budou přesně vyhovovat Vašemu podnikání.  Potřebujete eshop, fotogalerii, nebo složitější webovou aplikaci. Vše vytvořím k aší plné spokojenosti.

Od vytvoření webové stránky po spuštění

Vytvořím Vám  grafický návrh, nebo si můžete vybrat z některých výchozích šablon. Pokud se v tématice webových stránek neorientujete, zařídím vše potřebné od výběru vhodné domény po spuštění hotových stránek na serveru. Nechte práci na mě, proto tu jsem, abych Vám poradil a našel vhodné řešení přímo Vám na míru Více naleznete v sekci  tvorba webových stránek.

SEO je optimalizace pro vyhledávače

Co s pěknými stránkami, které nikdo nenajde? Optimalizace pro vyhledávače je dnes nutností a právě ta Vám zajistí dobré pozice, návštěvnost a to hlavní – zakázky. Mé služby jsou komplexní a mým zájmem je vytvořit Vám webové stránky, které budou po všech stránkách kvalitní a vložené prostředky Vám vrátí.