Montážní hydroizolační lepidlo INDEXIT certifikované pro použití přímo na polystyren EPS/XPS pro lepení parapetů a klempířských prvků

Jednosložková hydroizolační lepící hmota pro lepení plechů a kovových profilů z hliníku, mědi, titanzinku a ušlechtilé oceli k různým podkladům zejména polystyrenu.

Trezor i u Vás doma? Žádný problém!

trezor na míruPokud již delší dobu uvažujete o bezpečnější úschově Vašich cenností, většímu finančnímu obnosu či zbraně, tak před letní dovolenou je ta nejvhodnější chvíle pořídit si nový trezor, který všechny tyto věci dokáže perfektně zabezpečit. Trezor ochrání Váš majetek a cennosti před nezvanou návštěvou, a to co je Vám nejdražší a na čem Vám záleží nejvíce, zůstane v trezoru pečlivě uchráněno. Pokud máte malý byt a trezor si pořizujete s obavami, kam jej umístit, je možno si pořídit přímo trezor na míru. Ochrana svého majetku a cenností patří od nepaměti k přirozenosti každého člověka a trezory si již pořizuje stále více a více lidí. Chraňte si to, co milujete, na co máte nezapomenutelné vzpomínky, to co je Vám drahé. Je jedno zda zvolíte trezor do podlahy či trezor do zdi, hlavní je, že si uchráníte to, co je Vám drahé ať už se jedná o pohled finanční či emoční. Trezory Vám zajistí klid nejen pokud budete v zahraničí na dovolené, ale kdykoli, kdy budete mimo Váš domov.

Na jaké místo svůj trezor umístit?

Domácí trezorPokud jste si doposud pronajímali bezpečnostní schránku, každoročně Vás to přišlo na pěknou sumu peněz. Domácí trezor se dá pořídit již za velmi přijatelnou jednorázovou sumu. Trezory mohou mít rozličné umístění a zabudovat je můžete do zdi, do podlahy či do nábytku. Pokud se rozhodnete trezor zabudovat do podlahy, zloděj jen těžko odhalí, kde se nachází. Stejně tak se chová i trezor zabudovaný do zdi. Oboje dvoje provedení Vám poskytne maximální možnou ochranu, kterou pro Vaše cennosti vyžadujete. Pokud by se už zloděj do Vašeho obydlí vloupal, jen těžko by nalezl trezor umístěný ve zdi či schovaný ve skříni v podlaze. Pokud zvolíte volně umístěný trezor, je třeba dbát na kvalitní ukotvení trezoru, které zajišťuje nejen ochranu Vašich cenností, ale spolehlivě ochrání i trezor samotný.

Trezory představují bezpečný úložný prostor pro každého

TrezoryTrezory pro Vás tedy představují skvělý úložný prostor pro finanční obnos, několika generační cennosti, či ochranu pro rozepsanou knihu nebo důležitý dokument. Trezory o váze do 50 kg při cenně nad 3000,- Kč dopravujeme po Praze zdarma. Náš tým esejfy.net Vám rovněž nabízí zprostředkování individuální přepravy, kdy trezor nastěhujeme a nainstalujeme přesně podle Vašich požadavků a po důkladné konzultaci s naší firmou. Každý trezor je specifický a může v určitých případech vyžadovat nestandardní způsob dopravy, v tom případě se s Vámi spojíme a vše potřebné prokonzultujeme. Neváhejte proto, a pořiďte si naše trezory, které Vám zaručí klidný spánek ať už budete kdekoli. Váš tým esejfy.net.